O firmie

 

Specjalizujemy się w opiece nad chorym i niepełnosprawnym. Realizujemy świadczenie pielęgniarskiej opieki długoterminowej w ramach kontraktu z NFZ. W zakresie usług prywatnych oferujemy pomoc zarówno pielęgniarki jak i psychologa, dietetyka i edukatora cukrzycy.

Zachęcamy rodziny osób starszych i niepełnosprawnych do korzystania z wizyt edukacyjnych pielęgniarki, w czasie której pielęgniarka wskaże problemy pielęgnacyjne i sposoby ich rozwiązania, wyjaśni wątpliwości w opiece nad chorym niepełnosprawnym i starszym, pomoże w załatwieniu sprzętu medycznego.

Ten rodzaj pomocy może być szczególnie ważny kiedy:                    

  • po raz pierwszy przyjdzie Państwu zaopiekować się osobą leżącą lub niedomagającą (np. po ciężkiej chorobie ktoś z rodziny wraca ze szpitala),                                 
  • starszy członek rodziny zaczyna niedomagać, tracić pamięć, wydaje się, że dziwnie się zachowuje, jest agresywny, częściej upada.                                           
  • nie radzimy sobie z chorobą lub mamy poczucie, że za mało o niej wiemy (szczególnie choroby takie jak cukrzyca, demencja, choroba Alzheimera, problemy po wyłonieniu stomii jelitowej, rany przewlekłe itd.)

 

SKONTAKTUJ SIĘ

ul. Katowicka 55
45-061, Opole
Zadzwoń
77 44 171 10